BOSCH ADULT Maxi 15kg

adult maxi

BOSCH ADULT Maxi 15kg

3,200 ден

Има

3,200 ден

ADULT MAXI се карактеризира:

  • Балансиран однос “протеини : енергија“ за големи раси
  • Произведена без пченица
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот
Достапност: Има SKU: 10004621

Опис

HIGH PREMIUM CONCEPT

(возрасни кучиња од големи раси)

(Без пченица + Имунолошки комлекс)

ADULT MAXI е храна наменета за кучиња од големи раси (преку 25 кг. тежина) со нормална физичка активност. Составот на протеините и мастите е избалансиран со цел да ги задоволи потребите на овие кучиња, односно да се избегне нивното дебелеење со што дополнително би се оптовариле зглобовите и коските.

ADULT MAXI се карактеризира:

  • Балансиран однос “протеини : енергија“ за големи раси
  • Произведена без пченица
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: