BOSCH Active 15kg

bosch active

BOSCH Active 15kg

3,300 ден

Има

3,300 ден

ACTIVE се карактеризира:

  • Содржи висок процент на сварливи протеини од животинско потекло
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додадени есенцијални масни киселини (Омега 3 и Омега 6)
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот
Достапност: Има SKU: 10004623

Опис

HIGH PREMIUM CONCEPT

(возрасни кучиња со зголемна активност)

(без пченица + имунолошки комлекс)

ACTIVE е идеална храна за кучиња со зголемени физички активности. Додатоците во оваа храна особено се наменети за задоволување на енергетските потреби на кучето, подршка на зглобовите и ‘рскавицата, како и за подобрување на цревната флора и имунитетот.

ACTIVE се карактеризира:

  • Содржи висок процент на сварливи протеини од животинско потекло
  • Екстракти од школка за подршка на зголобовите и ‘рскавицата
  • Додадени есенцијални масни киселини (Омега 3 и Омега 6)
  • Додатоци за стабилизирање на цревната флора и имунитетот

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: