BORDS EVE Маргарин 500gr

BORDS EVE Маргарин 500gr

BORDS EVE Маргарин 500gr

98 ден

Out of stock

98 ден

BORDS EVE Маргарин 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 013005

Опис

BORDS EVE Маргарин 500gr

Опис: Маргарин со редуцирани масти.

Состав: Растителни масла и масти (репкови, палмини, кокосови), вода, сол (1,4%), емулгатори (моно и диглицериди на масни киселини, лецитин), обезмастено млеко во прав, конзерванс (калиум сорбат), регулатор на киселина (лимонска киселина), арома, витамини (А, Д3), бои (бета-каротин).

Нето: 500gr.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: