Огноотпорен стаклен сад со поклопец BORCAM

Огноотпорен стаклен сад со поклопец BORCAM

огноотпорен стаклен сад со поклопец

Огноотпорен стаклен сад со поклопец BORCAM

430 ден

Out of stock

430 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211075

Опис

BORCAM Огноотпорен стаклен сад со поклопец

Назив на продуктот: Огноотпорен стаклен сад со поклопец.

Димензии: Должина 34cm, ширина 19cm.

Отпорен на температури до 1300 °C.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: