Огноотпорен стаклен сад BORCAM

Огноотпорен стаклен сад BORCAM

огноотпорен стаклен сад

Огноотпорен стаклен сад BORCAM

290 ден

Има

290 ден

Достапност: Има SKU: 20211080

Опис

BORCAM Огноотпорен стаклен сад

Назив на продуктот: Огноотпорен стаклен сад 59004.

Димензии: Должина 33cm, ширина 21,5cm.

Отпорен на температури до 1300 °C.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: