Огноотпорен стаклен сад BORCAM

Огноотпорен стаклен сад BORCAM

огноотпорен стаклен сад

Огноотпорен стаклен сад BORCAM

250 ден

Има

250 ден

Достапност: Има SKU: 20211074

Опис

BORCAM Огноотпорен стаклен сад

Назив на продуктот: Огноотпорен стаклен сад.

Димензии: Должина 30cm, ширина 21,5cm.

Отпорен на температури до 1300 °C.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: