BONUX Детергент лаванда 2kg

BONUX Детергент лаванда 2KG

BONUX Детергент лаванда 2kg

202 ден

Има

202 ден

BONUX Детергент лаванда 2kg.

Достапност: Има SKU: 032451

Опис

Опис: BONUX Детергент лаванда.

Прашокот има 3 in 1 формула на дејствување, која обезбедува брзо отстранување на нечистотиите, обезбедувајќи свежа долготрајна арома на лаванда.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 2kg

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: