BONUX COMPACT Детергент магнолија 2kg

BONUX COMPACT Детергент магнолија 2kg

BONUX COMPACT Детергент магнолија 2kg

BONUX COMPACT Детергент магнолија 2kg

202 ден

Out of stock

202 ден

BONUX COMPACT Детергент магнолија 2kg

Достапност: Нема на залиха SKU: 032450

Опис

BONUX COMPACT Детергент магнолија 2kg

Опис: Бонукс Магнолија универзален прашкаст детергент за облека за 20 перења
Нето: 2kg
Состав: Означено на пакувањето
Употребливо до: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: