BONI Yup super влошки 8/1

BONI Yup super 8/1

BONI Yup super влошки 8/1

67 ден

Има

67 ден

BONI Yup super влошки 8/1

Достапност: Има SKU: 011036

Опис

BONI Yup super влошки 8/1

Опис: Boni Yup 8 супер влошки со крилца.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 8/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: