BONI Yup ноќни влошки 7/1

BONI Yup ноќни влошки 7/1

BONI Влошки Yup ноќни 7/1

BONI Yup ноќни влошки 7/1

64 ден

Има

64 ден

BONI Yup ноќни влошки 7/1

Достапност: Има SKU: 011034

Опис

BONI Yup ноќни влошки 7/1

Опис: Boni Yup 7 ноќни влошки со крилца.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 7/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: