BONI Влошки Feel Fine ultra super 8/1

BONI Влошки Feel Fine ultra super 8/1

BONI Влошки Feel Fine ultra super 8_1

BONI Влошки Feel Fine ultra super 8/1

67 ден

Има

67 ден

BONI Влошки Feel Fine ultra super 8/1

Достапност: Има SKU: 026384

Опис

BONI Влошки Feel Fine ultra super 8/1

Опис: Хигиенски влошки Feel Fine.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 8/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: