BONI Влошки со крилца 10/1

BONI Влошки со крилца 10/1

BONI Со крилца 10/1

BONI Влошки со крилца 10/1

52 ден

Има

52 ден

BONI Влошки со крилца 10/1

Достапност: Има SKU: 011039

Опис

BONI Влошки со крилца 10/1

Опис: Boni со крилца
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 10/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: