BONI Regular 10/1

BONI Regular 10/1

BONI Regular 10/1

32 ден

Има

32 ден

BONI Regular 10/1

Достапност: Има SKU: 011035

Опис

BONI Regular 10/1

Опис: Хигиенски влошки регулар
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 10/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: