BONI Влошки Feel Fine ultra normal 10/1

BONI Влошки Feel Fine ultra normal 10/1

BONI Влошки Feel Fine ultra normal 10/1

BONI Влошки Feel Fine ultra normal 10/1

64 ден

Има

64 ден

BONI Влошки Feel Fine ultra normal 10/1

Достапност: Има SKU: 026383

Опис

BONI Влошки Feel Fine ultra normal 10/1

Опис: BONI Влошки Feel Fine ultra normal 10/1
Состав: Означено на пакувањето
Употребливо до: Означено на пакувањето.Нето: 10/1
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: