BOND STREET BLUE SOFT Цигари

BOND STREET BLUE SOFT Цигари

cigari one stop shop

BOND STREET BLUE SOFT Цигари

90 ден

Out of stock

90 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 034045

Опис

BOND STREET BLUE SOFT Цигари

Опис: Бонд стреет блу софт цигари

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: