BONA Универзално средство 5l

BONA Универзално средство 5l

BONA Универзално средство 5l

442 ден

Има

442 ден

Достапност: Има SKU: 400207

Опис

BONA Универзално средство 5l

Опис: BONA Универзално

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 1.250ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: