BONA Дестилирана вода 1l

BONA Дестилирана вода 1l

BONA Дестилирана вода 1l

22 ден

Out of stock

22 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 400211

Опис

BONA Дестилирана вода 1l

Опис:  Дестилирана, деминерализирана вода.

Нето: 1l

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: