BOHOR Classic Омекнувач 950ml

BOHOR Classic Омекнувач 950ml

BOHOR Classic Омекнувач 950ml

BOHOR Classic Омекнувач 950ml

135 ден

Има

135 ден

BOHOR Classic Омекнувач 950ml

Достапност: Има SKU: 020732

Опис

BOHOR Classic Омекнувач 950ml

Опис: BOHOR Classic Омекнувач.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 950ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: