BLACK UP Млеко по сончање 200ml

BLACK UP Млеко по сончање 200ml

BLACK UP Млеко по сончање 200ml

BLACK UP Млеко по сончање 200ml

257 ден

Out of stock

257 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 023042

Опис

BLACK UP Млеко по сончање 200ml

Опис:Блек ап млеко за после сончање-Содржи комбинација на висококавалитетни суровини: витамин Е, бисаболол и алантоин, кои интензивно ја негуваат кожата по сончањето, ја обновуваат и ја враќаат нејзината еластичност.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 200ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: