BLACK UP Млеко Ф20 200ml

BLACK UP Млеко Ф20 200ml

BLACK UP Млеко Ф20 200ml

324 ден

Out of stock

324 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 023043

Опис

BLACK UP Млеко Ф20 200ml

Опис:Блек ап млеко за сончање со заштитен фактор 20-Содржи комбинација на УВА- и УВБ-филтри, масла, витамин Е и Д-пантенол. Овозможува долготрајна заштита на вашата кожа за време на сончањето и воедно ја штити кожата од иритации, изгореници и од исушување, притоа правејќи ја мека и еластична.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 200ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: