BLACK UP Масло спреј Ф10 150ml

BLACK UP Масло спреј Ф10 150ml

BLACK UP Масло спреј Ф10 150ml

BLACK UP Масло спреј Ф10 150ml

328 ден

Out of stock

328 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 066049

Опис

BLACK UP Масло спреј Ф10 150ml

Опис:Блек ап масло во спреј со заштитен фактор 10-Овој производ во својот состав содржи масло од орев и ß-каротен, кои овозможуваат кожата да постигне убава бронзена боја. Се препорачува за лица кои имаат природно потемен тен.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 150ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: