BLACK UP Крем за сончање Ф30 100ml

BLACK UP Крем за сончање Ф30 100ml

BLACK UP Крем за сончање Ф30 100ml

BLACK UP Крем за сончање Ф30 100ml

227 ден

Out of stock

227 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 023040

Опис

BLACK UP Крем за сончање Ф30 100ml

Опис:Блек ап крем за сончање со заштитен фактор 30-Содржи комбинација на УВА- и УВБ-филтри, масла, витамин Е, Д-пантенол и ши-путер. Овозможува долготрајна заштита на вашата кожа за време на сончањето и воедно ја штити кожата од иритации, изгореници и од исушување, притоа правејќи ја мека и еластична.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: