BISKREM Колачи со какао 130gr

BISKREM Колачи со какао 130gr

BISKREM Колачи со какао 130gr

BISKREM Колачи со какао 130gr

36 ден

Има

36 ден

BISKREM Колачи со какао 130gr

Достапност: Има SKU: 039064

Опис

BISKREM Колачи со какао 130gr

Опис: Бисквити полнети со крем од какао.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 130gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Турција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: