Биро Сет Држач за визит карти ARK 1178

Биро Сет Држач за визит карти ARK 1178

Биро Сет Држач за визит карти ARK 1178

Биро Сет Држач за визит карти ARK 1178

69 ден

Има

69 ден

Biro Set Drzac za vizit karti АРК 1178

Достапност: Има SKU: 6007351

Опис

Биро Сет Држач за визит карти ARK 1178

 

Држач за визит карти – метален, црн.

 

Состав: Метал, пвц.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 8690857011780

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: