Биро Сет 9125 Мрежа C/83318

Биро Сет 9125 Мрежа C/83318

Биро Сет 9125 Мрежа C/83318

150 ден

Има

150 ден

Достапност: Има SKU: 6006829

Опис

Биро Сет 9125 Мрежа C/83318

Опис: Сет за биро црна мрежа.Коцка за мемо ливчиња,држач за пенкала.

Нето:1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: