Биро Сет 9011 Мрежа

Биро Сет 9011 Мрежа

Биро Сет 9011 Мрежа

149 ден

Има

149 ден

Biro set 9011 Mreza

Достапност: Има SKU: 6003569

Опис

Биро Сет 9011 Мрежа

 

Биро сет мрежа црна

 

Состав:  Пвц, метал.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 6928325157060

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: