BIMILK Јогурт со 2.8% масленост 2*1l

-7%

BIMILK Јогурт со 2.8% масленост 2*1l

BIMILK Јогурт со 2.8% масленост 1l x 2

BIMILK Јогурт со 2.8% масленост 2*1l

112 ден 104 ден

Out of stock

112 ден 104 ден

Опис: Јогурт 2,8% масленост

Достапност: Нема на залиха SKU: 0186719

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: