BIC Секундарен лепак

BIK Секундарен лепак

BIC Секундарен лепак

43 ден

Има

43 ден

BIC Секундарен лепак

Достапност: Има SKU: 033478

Опис

BIC Секундарен лепак

Опис: Секундарен лепак за флексибилен спој. Нова едноставна формула за флексибилен спој. Отпорен на удари и вибрации, премногу снажен.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 3gr

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: