BEST FOOD Зелка лист за сарма

BEST FOOD Зелка лист за сарма

BEST FOOD Зелка лист за сарма

63 ден

Out of stock

63 ден

BEST FOOD Зелка лист за сарма

 

 

Достапност: Нема на залиха SKU: 001467

Опис

BEST FOOD Зелка лист за сарма

Опис: BESTFUD Зелка лист .

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: