BENLIAN RICE CAKES Сол и сусам 100gr

BENLIAN RICE CAKES Сол и сусам 100gr

BENLIAN RICE CAKES Сол и сусам 100gr

BENLIAN RICE CAKES Сол и сусам 100gr

28 ден

Има

28 ден

Достапност: Има SKU: 039593

Опис

BENLIAN RICE CAKES Сол и сусам 100g

Опис: BENLIAN RICE CAKES со сол и сусам

Состав:  Oзначено на пакувањето.

Нето: 100gr

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: