Bell Туш за очи Liquid

Bell Туш за очи Liquid

Bell Туш за очи liquid

Bell Туш за очи Liquid

185 ден

Има

185 ден

Достапност: Има SKU: 410092

Опис

Bell Туш за очи Liquid

 

Класичен течен ајлајнер со интензивно црно, што се шири рамномерно и додава длабочина на очите.

Екстремно тенка и флексибилна четка обезбедува лесна примена и е совршена за цртање прецизни, фини линии на очните капаци.

Не се размачкува на очните капаци во текот на денот.

 

Земја на потекло: Полска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: