Bell Туш молив Intense

Bell Туш молив INTENSE

Bell Туш молив Intense

330 ден

Има

330 ден

Bell Туш молив Intense

Достапност: Има SKU: 410090

Опис

Bell Туш молив Intense

 

Неговата исклучително црна и водоотпорна формула овозможува голема покриеност веќе при првата апликација.

Тенкиот и флексибилен врв ви овозможува да цртате прецизни линии, дебели или тенки.

Исцртаната линија не се пренесува на очните капаци и е постојана – не исчезнува во текот на денот.

Дерматолошки тестирано.

 

Земја на потекло: Полска

 

Баркод: 5902082531555

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: