Bell Сенки 4MAT

Bell Сенки 4MAT

Bell Сенки 4MAT


235 ден

Има


235 ден

SKU: 410099
  • 02
  • 06
Поништи

Опис

Bell Сенки 4MAT

 

Иновативни сенки за очи со исклучителна формула според CREAMY технологијата за пигменти гарантираат супер мат шминка и во исто време мазна и рамномерна апликација без ленти.

 

Благодарение на кремаста формула сенките за очи се мешаат совршено со кожата.

 

Нивните пигменти затворени во навлажнувачки коверти овозможуваат да дадат правилно заситена боја на очните капаци.

 

Новиот спектар на бои ќе предизвика шминка да стане необична авантура и вистинско задоволство.

 

Земја на потекло: Полска

 

Нијанси

02, 06

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: