Bell Пудра Correcting

Bell Correcting пудра

Bell Пудра Correcting


230 ден

Има


230 ден

Bell Пудра Correcting

SKU: 410116
  • 01
  • 02
  • 03
Поништи

Опис

Bell Пудра Correcting

 

Корегирачка течна пудра со кремаста формула, лесна е за примена и совршено ги крие недостатоците на лицето.

Делува измазнувачки на лицето и обезбедува кадифено нежен тен.
Совршено се матира, и така го елиминира непријатниот сјај на лицето. Има долготраен ефект. Навлажнувачката формула создава природен здрав изглед без ефект на маска.

 

Нијанси: 01 nude, 02 ivory, 03 beige.

 

Земја на потекло: Полска

Нијанси

01, 02, 03

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: