Bell Молив за уста Perfect conture

Bell Молив за уста Perfect conture

BELL АВТОМАТСКИ МОЛИВ ЗА УСНИ PERFECT CONTOUR

Bell Молив за уста Perfect conture


210 ден

Има


210 ден

Bell Молив за уста Perfect conture

SKU: 410088
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06
Поништи

Опис

Bell Молив за уста Perfect conture

 

Долготраен автоматски молив за усни.
Прецизниот тенок апликатор овозможува совршено контурирање и ја корегира контурата на усните. Моливчето за усни спречува размачкување на карминот и гарантира долготрајна шминка и совршен изглед.
Може да се нанесува на целите усни, како основа под кармин или како сјај за усни. Достапно во шест универзални бои кои одговараат на кармин Velvet Matt.

 

Нијанси: 01,02,03,04,05,06.

 

Земја на потекло: Полска

Нијанси

01, 02, 03, 04, 05, 06

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: