Bell Modeler Камена бронзена пудра

Bell Modeler Камена бронзена пудра

MODELER Камена бронзена пудра

Bell Modeler Камена бронзена пудра

285 ден

Има

285 ден

Достапност: Има SKU: 410112

Опис

Bell Modeler Камена бронзена пудра

 

Пудра за контурирање во една универзална нијанса, која одговара за сите типови на кожа кога станува збор за неговиот тен.

Кога се применува правилно, таа го прави вашето лице да изгледа потенко.

Неговата кремаста формула ја олеснува апликацијата и спречува боење.

Пудрата совршено се меша со кожата и не избледува во тек на целиот ден.

 

Земја на потекло: Полска

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: