Bell Маскара XXLashes за издолжување и волумен

Bell Маскара XXLashes за издолжување и волумен

Bell Маскара XXLashes за издолжување и волумен

Bell Маскара XXLashes за издолжување и волумен

280 ден

Има

280 ден

Достапност: Има SKU: 410105

Опис

Bell Маскара XXLashes за издолжување и волумен

 

Маскарата која создава ефект на вештачки трепки благодарение на специјално создадена формула, која истовремено дава и волумен на трепките.

Заситената црна боја им дава на очите подлабок и експресивен изглед.

Силиконската четка ја нанесува потребната количина на производот и совршено ги разделува трепките.

Пантенолот содржан во формулата ги навлажнува и зајакнува трепките.

Долготрајната формула не дозволува маскарата да се избрише во текот на денот.

Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

 

Земја на потекло: Полска

Баркод: 5902082550839

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: