Bell Кармин Royal Mat

Bell Royal Mat Кармин

Bell Кармин Royal Mat


235 ден

Има


235 ден

Бел Кармин  Ројал Мат

SKU: 410085
  • 01
  • 05
  • 09
  • 04
  • 15
  • 14
  • 25
Поништи

Опис

Bell Кармин Royal Mat

 

Кармин со мат финиш и максимална длабочина на боја.

Се шири на усните исклучително непречено и нежно, оставајќи убав мат ефект. Покрај тоа, благодарение на содржината на навлажнувачки алое вера и витамин Е, ги храни и се грижи за усните. По апликацијата тие се мазни и навлажнети. Високата содржина на пигменти и долготрајна формула прават карминот да остане долго на усните.

 

Нијанси: 01, 05, 09, 015, 04, 014, 025.

 

Земја на потекло: Полска

Нијанси

01, 05, 09, 04, 15, 14, 25

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: