BECUTAN Сапун 90gr

BECUTAN Сапун 90gr

BECUTAN Сапун 90gr

28 ден

Има

28 ден

BECUTAN Сапун 90gr

Достапност: Има SKU: 011018

Опис

BECUTAN Сапун 90gr

Опис: BECUTAN Сапун.

Becutan детскиот сапун е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и. Со редовна употреба на Becutan сапунот кожата станува нежна и мека.

Клинички тестиран.

За хигиена на детска кожа, пријатно парфимиран.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 90gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: