BECUTAN SUN Mлеко после сончање 175ml

-25%

BECUTAN SUN Mлеко после сончање 175ml

BECUTAN Сан млеко по сончање 175ml

BECUTAN SUN Mлеко после сончање 175ml

299 ден 225 ден

Има

299 ден 225 ден

Понудата истекува за:
5Дена12Саати46Минути21Секунди
Достапност: Има SKU: 023038

Опис

BECUTAN Сан млеко по сончање 175ml

Опис:Бекутан млеко за после сунчање

Состав: Означено на пакувањето

Нето:175ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: