BECUTAN Сан крем Ф50 75ml

BECUTAN Сан крем Ф50 75ml

BECUTAN Сан крем Ф50 75ml

BECUTAN Сан крем Ф50 75ml

287 ден

Out of stock

287 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 023037

Опис

BECUTAN Сан крем Ф50 75ml

Опис:Бекутан млеко за заштита од сонце со заштитен фактор 50-Покрај заштитата од штетното влијание на сончевите зраци, овие производи имаат својство и да ја негуваат кожата.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:75ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: