BECUTAN Пудра 100gr

BECUTAN Пудра 100gr

BECUTAN Пудра 100gr

105 ден

Има

105 ден

Достапност: Има SKU: 011017

Опис

BECUTAN Пудра 100gr

Опис:Пудра бекутан бебешка-го апсорбира вишокот влага и ја штити кожата од воспаленија. Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и на препоните.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: