BECUTAN Пена за лице и раце 250ml

BECUTAN Пена за лице и раце 250ml

BECUTAN Пена за лице и раце 250ml

BECUTAN Пена за лице и раце 250ml

137 ден

Има

137 ден

Достапност: Има SKU: 033075

Опис

BECUTAN Пена за лице и раце 250ml

Опис:Пена за рачиња и лице- нежно ги отстранува нечистотиите од рацете и од лицето, а активните компоненти дополнително ја штитат и ја негуваат чувствителната детска кожа. Формулацијата не ги надразнува очите, а благите состојки ја заштитуваат кожата од сушење.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: