BECUTAN Пелени миди 3 4-9kg 56/1

-16%

BECUTAN Пелени миди 3 4-9kg 56/1

BECUTAN Пелени миди 3 4-9kg 56_1

BECUTAN Пелени миди 3 4-9kg 56/1

579 ден 489 ден

Има

579 ден 489 ден

Понудата истекува за:
5Дена08Саати11Минути11Секунди
Достапност: Има SKU: 063952

Опис

BECUTAN Пелени миди 3 4-9kg 56/1

Опис: BECUTAN Пелени миди 3 4-9kg

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 56/1

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: