BECUTAN Масло 200ml

BECUTAN Масло 200ml

BECUTAN Масло 200ml

122 ден

Има

122 ден

Достапност: Има SKU: 011013

Опис

BECUTAN Масло 200ml

Опис:Маслото Becutan ја штити кожата на бебето од сушење одржувајќи ја мека и свиленкаста

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 200ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: