BECUTAN Купка+шампон 2во1 400ml

BECUTAN Купка+шампон 2во1 400ml

BECUTAN Купка+шампон 2во1 400ml

BECUTAN Купка+шампон 2во1 400ml

165 ден

Има

165 ден

Достапност: Има SKU: 031007

Опис

BECUTAN Купка+шампон 2во1 400ml

Опис: Шампон и купка за капење деца со пумпа 2во 1

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 400ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: