BECUTAN Купка 200ml

BECUTAN Купка 200ml

BECUTAN Купка 200ml

109 ден

Има

109 ден

Достапност: Има SKU: 011012

Опис

BECUTAN Купка 200ml

Опис:Купка за деца со камилица.Благо средство наменето за нега и заштита на нежната бебешка кожа, уште со првото капење. Неговата pH вредност е приспособена на вредноста на здравата кожа.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:200ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: