BECUTAN Крем 50ml

BECUTAN Крем 50ml

BECUTAN Крем 50ml

84 ден

Има

84 ден

Достапност: Има SKU: 011011

Опис

BECUTAN Крем 50ml

Опис:Бекутан крем за деца. Содржи висококвалитетни и грижливо одбрани супстанции, кои обезбедуваат долготрајна заштита и интензивна нега на детската кожа по целото тело.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:50ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: