BECUTAN Крем 100ml

BECUTAN Крем 100ml

BECUTAN Крем 100ml

135 ден

Има

135 ден

Достапност: Има SKU: 011010

Опис

BECUTAN Крем 100ml

Опис:Бекутан крем за деца-обезбедува долготрајна заштита и интензивна нега на детската кожа по целото тело. Неговиот состав е потполно приспособен и на потребите на најчувствителната бебешка кожа.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:100ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: