BECUTAN Детска паста за заби јагода 50ml

BECUTAN Детска паста за заби јагода 50ml

BECUTAN Детска паста за заби јагода 50ml

BECUTAN Детска паста за заби јагода 50ml

83 ден

Има

83 ден

Достапност: Има SKU: 028087

Опис

BECUTAN Детска паста за заби јагода 50ml

Опис:Бекутан детска паста за заби јагода-детската паста за заби со своите активни компоненти овозможува потполна хигиена и заштита на забите и усната празнина. Благите абразиви се приспособени кон детската забна глеѓ. Содржи флуор.

Состав: Означено на пакувањето

Нето:50ml

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: